Telsiz Haberleşme Sistemleri

Çözümler Telsiz Haberleşme Sistemleri
  1. Tünel İçi Haberleşme

OWORKS TEKNOLOJİ , bünyesindeki mühendis ve teknik ekibi ile en zorlu tünel içi haberleşme projelerini bile başarı ile gerçekleştirmiştir.

Projeniz için tasarımı, montajı ve devreye alınmasından oluşan anahtar teslim çözümler için OWORKS TEKNOLOJİ hizmetinizdedir.

OWORKS TEKNOLOJİ’nin Tünel içi Haberleşme portföyünde fiber optik altyapı, çok düşük kayıplı koaksiyel kablo ve sızdırmalı koaksiyel kablo bulunmaktadır.

OWORKS TEKNOLOJİ,  alışveriş merkezleri, yüksek binalar, stadyumlar, fabrikalar için fiyat/performans paritesinde en verimli bina içi telsiz haberleşme sistemlerini kurmaktadır. Deneyimli OWORKS TEKNOLOJİ ekibinin yaptığı saha ölçüm çalışmaları sonucunda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak sistemler ile kesintisiz ve güvenli haberleşeceksiniz.

Projeniz için tasarımı, montajı ve devreye alınmasından oluşan anahtar teslim çözümler için OWORKS TEKNOLOJİ hizmetinizdedir.

OWORKS TEKNOLOJİ’nin bina içi haberleşme portföyünde fiber optik altyapı, çok düşük kayıplı koaksiyel kablo ve sızdırmalı koaksiyel kablo bulunmaktadır.

  1. Bina içi Haberleşme

OWORKS TEKNOLOJİ ,  alışveriş merkezleri, yüksek binalar, stadyumlar, fabrikalar için fiyat/performans paritesinde en verimli bina içi telsiz haberleşme sistemlerini kurmaktadır. Deneyimli TELSAN ekibinin yaptığı saha ölçüm çalışmaları sonucunda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak sistemler ile kesintisiz ve güvenli haberleşeceksiniz.